bip AA+A++
Deklaracja dostępności

„Różowa skrzyneczka” w SP 10

» Aktualności - szkoła » „Różowa skrzyneczka” w SP 10
Różowa skrzyczeczka

„Różowa skrzyneczka” w SP 10

Z inicjatywy uczennic nasza szkoła włączyła się do akcji Fundacji „Różowa skrzyneczka”. Dzięki wsparciu finansowym Rady Rodziców zakupiona została właśnie owa skrzyneczka, w której znajdują się środki higieniczne dla dziewcząt, podpaski i tampony. Skrzyneczka umieszczona została w szkolnej toalecie na II piętrze, co zapewnia uczennicom dyskrecję i komfort z jej korzystania. Uczennice mogą nie tylko brać środki higieniczne ze skrzyneczki, ale też uzupełniać ją, jeśli mają nadmiar wspomnianych środków. W ramach działań wychowawczych zostaną przeprowadzone z uczniami pogadanki edukacyjne.

 

Więcej o akcji można przeczytać na: https://www.rozowaskrzyneczka.pl/

 

Na biało-szarej ścianie z zielonymi paskami widoczna jest różowa skrzynka. Na skrzynce naklejone są trzy naklejki. Nad skrzynką wisi plakat z dużym napisem „różowa skrzyneczka”, nad którym umieszczona jest na białym tle czerwona kropla. W prawym dolnym rogu plakatu znajduje się czarno- biały kod do skanowania, a w lewym dolnym rogu zaznaczone są informacje.

 

Na biało-szarej ścianie z zielonymi paskami widoczna jest otwarta różowa skrzynka. W środku widoczne są niebieskie i zielone opakowania. Nad skrzynką wisi plakat z dużym napisem „różowa skrzyneczka”, nad którym umieszczona jest na białym tle czerwona kropla. W prawym dolnym rogu plakatu znajduje się czarno- biały kod do skanowania, a w lewym dolnym rogu zaznaczone są informacje.