Deklaracja dostępności

Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce dziewcząt

» Aktualności - szkoła » Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce dziewcząt
dyplomy

W dniu 20 września br. na obiekcie MOSiR przy ul. Bursaki w Krośnie odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci – Indywidualne Mistrzostwa w Lekkoatletyce dziewcząt. Uczennice reprezentujące naszą szkołę osiągnęły następujące sukcesy: III miejsce w skoku w dal  wywalczyła Wiktoria Tomkiewicz, IV miejsce w biegu na 60 m zdobyła Milena Owoc.
W zawodach startowały również: Julia Barańska, Zuzanna Bryś, Maja Luśnia, Anastazja Szymbara oraz Natalia Wroniewicz.

Natomiast zawody lekkoatletyczne w starszej grupie wiekowej – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej odbyły w dniu 26 września br. Sukcesy naszych dziewcząt w tej grupie wiekowej są następujące: III miejsce w biegu na 300 m zdobyła Maja Zajdel, III miejsce w skoku w dal osiągnęła Karolina Sawczak i III miejsce w pchnięciu kulą wywalczyła Izabela Winter. Naszą szkołę godnie reprezentowały również: Nikola Lenartowicz, Maja Stefan i Amelia Smolik. Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Nauczyciel wychowania fizycznego: Ewa Rząsa