bip AA+A++
Deklaracja dostępności

Ale wkoło jest wesoło!

» Aktualności - szkoła » Ale wkoło jest wesoło!
Zdjęcie nr 2 – na scenie tańczą kolorowo ubrane dzieci w wieku przedszkolnym.

Ale wkoło jest wesoło!

W sobotę 8 czerwca  2024 roku  w godzinach 1000 – 1300 w Miejskim Zespole Szkół nr 1 w Krośnie przy ul. J. i S. Magurów 1 odbył Festyn Rodzinny pod hasłem: „Ale wkoło jest wesoło!”. Organizatorem festynu byli rodzice, nauczyciele, i pracownicy szkoły. Honorowym gościem był Pan Bronisław Baran – Zastępca Prezydenta Miasta Krosna.

 

Impreza miała charakter integracyjny i rozrywkowy. Umożliwiła ciekawe spędzenie czasu całym rodzinom. Na festyn przybyli nie tylko mieszkańcy osiedla, ale całego Krosna.

 

Dla uczestników przewidziano różnorodne atrakcje.  Zainteresowani sportem  mogli wziąć udział w rozgrywkach sportowych. Dziewczynki oblegały stanowiska z  nowoczesnymi makijażami i fryzurami. Najmłodsi baraszkowali na dmuchanym placu zabaw i   bawili się pod opieką animatorów. Playgroup prowadziło zajęcia  z  robotem Emysem.   Zainteresowani rękodziełem  uczyli się  wykonywać biżuterię.  Chłopcy ucieszyli się z pokazu sprzętu strażackiego. Wszystkim atrakcjom towarzyszyły  występy małych i większych artystów – wychowanków  Przedszkola Miejskiego nr 2 i uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 w Krośnie. Atrakcją była wizyta Małego Misia i Słodkiego Lwa, które pozowały do zdjęć i rozdawały słodycze.  Jeśli ktoś zgłodniał, można było zjeść kiełbaskę z grilla, słodycze, watę cukrową czy lody. Było też  coś dla ducha – stoisko z tanią książką. Pogoda dopisała. Impreza cieszyła się dużym powodzeniem wśród starszych i młodszych.  Festyn został sfinansowany przez Radę Rodziców.  Organizację imprezy wsparli także sponsorzy: Uzdrowisko Rymanów Zdrój i firma Resgraph.  Do zobaczenia za rok!