bip AA+A++
Deklaracja dostępności

Sukcesy sportowe naszych uczniów

» Aktualności - szkoła » Sukcesy sportowe naszych uczniów

W dniu 5 kwietnia 2024r. odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci oraz Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w drużynowych biegach przełajowych chłopców i dziewcząt.
W kategorii Igrzysk Dzieci chłopców (grupa młodsza) drużyna Szkoły Podstawowej nr 10 w Krośnie zajęła III miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Dreher Piotr, Gazda Tymoteusz, Jakieła Szymon, Kandefer Mikołaj, Kusiak Kacper.

W kategorii Igrzysk Dzieci (grupa starsza chłopców)drużyna szkolna zajęła V miejsce. Drużyna składała się z 5 zawodników: Fuk Piotr, Sokołowski Jakub, Buba Wiktor, Droździk Emilian, Wilk Rafał. W kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej chłopców drużyna reprezentująca naszą szkołę zajęła IV miejsce. Skład drużyny: Turbak Karol ,Zięba Jan, Lampara Maciej, Niepokój Szymon, Osękowski Jakub, Siwica Andrzej.

Ponadto w klasyfikacji indywidualnej dziewcząt Aleksandra Kościelniak zajęła IV miejsce.

Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Dariusz Zajchowski.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!