Z okazji Święta Konstytucji 3-go Maja,
dzieci z grupy Promyczki przygotowały uroczysty występ.
Podczas apelu przypomniano znaczenie tego wydarzenia dla historii Polski.
Przedszkolaki przedstawiły część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały pieśni patriotyczne oraz wykonały piękny taniec!